Workshops

Vacatures

Contact

Zoeken

Samenwijs
 

Nieuws

Nieuwsbrief Samenwijs de Doelakkers

doelakkers

Stembiljet

Vorige week heeft u een stembiljet ontvangen over het toekomstige rooster. We hebben nog niet alle stembiljetten retour gekregen. We hopen deze nog te ontvangen voor 2 juni

Schoolfotograaf

Aanstaande dinsdag 1 juni komt de schoolfotograaf weer op onze school. Alle kinderen van onderwijs komen weer aan de beurt. Ook zullen er broertjes-zusjes foto's gemaakt worden. Helaas kunnen er dit jaar geen broertjes en zusjes op de foto die niet op onze school zitten.

Schoolreisje/ tentendag

Helaas gaan het schoolreisje en de tentendag op 17 juni niet door. We gaan kijken of we later in het schooljaar nog iets kunnen plannen. We gaan er van uit dat volgend schooljaar alles weer gewoon zal zijn.

Hoofdluis

We hebben in verschillende groepen melding van hoofdluis gekregen. Wilt u thuis goed controleren en eventueel behandelen.

Jarigen deze periode

Lieze Gr.1-2a
Evie Gr.1-2a
Jasmijn opvang
Safa Gr. 4
Hanne Gr. 8
Kyan Gr. 7
Kiki Gr. 5Gr.
Sanne Gr. 3
Sam Gr.1-2b
Saar Gr. 1-2b
Soaad Gr. 4
Jenthe Gr. 3