• Plezier Leren

Nieuwsbrief Samenwijs St. Jozef

st.jozef

Carnaval

​Vrijdag 21 februari is het weer carnaval op school. De kinderen hebben deze dag een continurooster op school. Voor eten en drinken wordt deze dag gezorgd. Vanaf 12.45 uur bent u van harte welkom op school voor Haghorst got talent.

Hoofdluis

Er is weer hoofdluis geconstateerd op onze school. Wilt u uw kind controleren en eventueel behandelen. tevens zijn we op zoek naar uitbreiding van onze luizenbrigade. Mocht u interessen hebben kunt u dit doorgeven aan de leerkracht van uw kind.

Dansvoorstelling groep 6,7,8

Donderdag 13 februari geeft groep 6,7,8 een dansvoorstelling in de gymzaal. U bent als ouder natuurlijk van harte welkom. De show begint om 11.00 uur.

BSO in de vakantie

​In de bijlage vindt u informatie over de vakantie BSO in Haghorst.