• Plezier Leren

Nieuwsbrief St. Jozef

Logo-Samenwijs-Sint-Jozef

Schoolreisje 

​Dinsdag 21 mei gaan we weer op schoolreisje. We gaan dit jaar met de gehele school met de bus  naar Toverland.
Natuurlijk ontvangt u voor die tijd nog meer informatie over dit uitstapje.

Juffendag

Op de kalender staat de juffendag gepland op 20 juni. Deze wordt verplaatst naar dinsdag 11 juni.

TSO

​Tijdens het overblijven zien we steeds vaker snoepjes en koekjes in de trommels. Natuurlijk bepaalt u zelf wat u uw kinderen meegeeft, maar houdt u dan wel rekening met de hoeveelheid. 

Studiedag 13 februari

​Woensdag 13 februari zijn alle kinderen vrij. Alle medewerkers van onderwijs en opvang hebben dan een studiedag met als thema ouderbetrokkenheid. Vorige week heeft u hier meer informatie over ontvangen.

Nieuwe stagiaires

​Komende week zullen er weer twee nieuwe stagiaires op onze school beginnen. Juffrouw Melanie zal in groep 6,7,8 starten en juffrouw Martje start in groep 1, 2. In een volgende nieuwsbrief zullen zij zich aan u voorstellen.